Setul de mobilier de gradina, terasa, balcon, pliabil format din 3 piese – masa rotunda si doua scaune. Mobilierul de gradina este realizat din otel vopsit electrostatic. Setul mobilier este usor de intretinut si de curatat.
Culoare: Albastru deschis
Material: Otel
Brand: Quasar & Co.
Dimensiuni: masa: 60 x 70 cm (Ø x h); scaun: 41 x 36 x 80.5 cm (l x a x h)
Greutate: 15 kg
| Culoare | Albastru deschis |
| Forma | Rotund |
| Material | Otel |
| Inaltime_cm | 80.5 cm, 70 cm |
| Diametru | 60 cm |
| Tip produs | Set masa si scaune |
| Lungime_cm | 60 cm, 41 cm |
| Latime_cm | 60 cm, 36 cm |
| Material cadru | Otel laminat vopsit in camp electrostatic |
| Numar piese (set) | 3 |
| Continut pachet | 2 x Scaun, 1 x Masa |
| Caracteristici cheie | Masa pliabila, Scaune pliabile |
| Utilizat pentru: | Balcon, Gradina, Plaja, Terasa |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Finisaj | Laminat |
| Material blat | Otel |
| Numar persoane | 2 |
| Perne incluse | Nu |
| Dimensiuni masa (cm) | 60 x 70 |
| Dimensiuni scaun (cm) | 49 x 36 x 80.5 |