Paharele Quasar & Co. model pentru vin si apa sunt confectionate din sticla ce combina elemente unice de design, executie ingrijita si tehnologie de ultima ora. Renumele paharelor Quasar & Co., precum si sticla impecabil turnata reprezinta atuuri care sa va asigure de calitatea setului de sase pahare pentru vin sau apa, dar care pot fi folosite si pentru alte bauturi.
Culoare: Transparent
Material: Sticla
Brand: Quasar & Co.
Dimensiuni: 7.5 x 21.5 cm (ɸ x h)
Volum: 355 ml
Greutate: 1 Kg
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticla |
| Inaltime_cm | 21.5 cm |
| Tip produs | Pahar cu picior |
| Caracteristici cheie | Compatibil cu masina de spalat vase, Rezistenta la impact |
| Tip pahar | Apa, Bar, Bere, Ceai, Cocktail, Coniac, Desert, Gin, Grappa, Lichior, Limonada, Martini, Rom, Sampanie, Suc, Vin, Vodka, Whisky |
| Numar bucati/set | 6 |
| Diametru | 7.5 cm |
| Capacitate_ml | 355 ml |