Paharele Quasar & Co., pentru sampanie sunt confectionate din inox ce combina elemente unice de design, executie ingrijita si tehnologie de ultima ora. Paharele Quasar & Co. au un design modern si elegant. Fabricate din inox, paharele de sampanie au o forma eleganta, pentru a oferi straluciri luminoase la fiecare masa si a scoate in evidenta bautura servita. Acest pahar cu picior lung, elegant determina aspectul final a bauturilor de tip sampanie, prosecco sau vin spumant, astfel incat acesta sa fie evidentiat in modul cel mai bun posibil. Paharul are o cupa generoasa, poate fi introdus in masina de spalat vase.
Culoare: Rose Gold Metal
Material: Inox
Brand: Quasar & Co.
Capacitate: 260 ml
Dimensiuni: 25 x 5 cm (h x Ø)
Greutate: 0.46 Kg
| Material | Inox |
| Inaltime_cm | 25 cm |
| Tip produs | Pahar cu picior |
| Capacitate_ml | 260 ml |
| Caracteristici cheie | Compatibil cu masina de spalat vase, Rezistenta la impact |
| Tip pahar | Apa, Aperitiv, Bar, Cocktail, Coniac, Desert, Lichior, Limonada, Martini, Sampanie, Suc, Vin, Whisky |
| Numar bucati/set | 4 |
| Culoare | Rose Gold Metal |
| Diametru | 5 cm |