Patru etajere de colț stabile și de înaltă calitate, care vor satisface cerințe exigente de depozitare. Etajerele Quasar & Co.® sunt adecvate atât pentru încăperi precum baie, dormitor, bucătărie, cât și pentru garaj, depozit sau grădină. Realizate din aluminiu, aceste etajere oferă durabilitate și eleganță. Dimensiunile etajerelor sunt de 21 x 21 x 5 cm, iar montajul poate fi realizat de o singură persoană. Datorită aspectului lor modern, aceste etajere sunt perfecte pentru a expune cu stil obiecte decorative sau produse utile în diverse încăperi ale locuinței tale.
Culoare: Negru
Material: Aluminiu
Brand: Quasar & Co.®
Dimensiuni: 21 x 21 x 5 cm
Greutate: 0.5 Kg
| Material | Aluminiu |
| Inaltime_cm | 5 cm |
| Tip produs | Set |
| Lungime_cm | 21 cm |
| Latime_cm | 21 cm |
| Continut pachet | 4 x Raft depozitare, 4 x polite suspendate, raft baie / raft perete / etajera / etajera colt / toaleta / dus / wc / prosoape / etajera suspendata / polita / raft bucatarie / polita / raft telefon / raft reviste / carti |
| Model | Uni |
| Finisaj | Mat |
| Asamblare | Asamblat |
| Numar piese | 4 |
| Numar rafturi | 4 |
| Culoare | Negru mat |
| Tip montare | Pe perete |