Descriere
Perfect pentru calatorii cu avionul, acest troler de 66.5x45x28-33 cm extensibil dispune de 4 roti duble cu rotatie de 360° pentru manevrabilitate usoara. Fabricat din ABS rezistent, are maner telescopic, cifru si fermoar antifurt pentru siguranta.
Alegeti Quasar & Co.® pentru o calatorie fara griji!
Iata de ce ar trebui achizitionat:
- Calitate: Fabricat din ABS de 2.8 mm, grosime cu mult peste media produselor din piata.
- Siguranta: Fermoarul antifurt si cifrul de securitate va asigura protectia obiectelor personale.
- Mobilitate usoara: Dotat cu 4 roti duble cu rotatie de 360°, trolerul SMART va permite sa navigati cu usurinta pe orice suprafete.
- Functionalitate: Trolerul este echipat cu 3 compartimente: 2 cu fermoar si 1 cu benzi elastice.
- Confort: Manerul telescopic lung se ajusteaza cu usurinta, in functie de inaltimea dumneavoastra.
- Dimensiuni optime: Cu dimensiuni de 66.5x45x28-33 cm, acest troller dispune de un fermoar aditional care ii creste latimea cu 5 cm si capacitatea cu 20%.
Valiza model SMART este proiectata perfect pentru sejururi de 5-7 zile.
- Ofera un spatiu generos si compartimente care permit organizarea eficienta a obiectelor personale.
- Rotile omnidirectionale, asigura o navigare silentioasa si stabilitate atat in miscare, cat si in stationare.
- Manerul telescopic ofera stabilitate si confort pentru utilizatori de diferite inaltimi.
- Exteriorul din ABS durabil protejeaza bagajul impotriva socurilor si zgarieturilor.
- Valiza este extensibila, oferind o extracapacitate cu 20%, ideala pentru situatiile in care ai nevoie de mai mult spatiu.
Siguranta clientului este esentiala pentru noi.
- Trolerele Quasar & Co. sunt echipate cu fermoare antifurt, care presupun doua randuri de dinti si care ofera protectie suplimentara impotriva deschiderii neautorizate cu obiecte ascutite sau forta bruta.
- Incuietoarea cu cifru aduce un plus de sigurata calatoriei tale.
- Captuseala interioara buretata absoarbe impactul in timpul transportului, reducand semnificativ riscul de deteriorare a continutului.
Trolerul Quasar & Co.® a beneficiat de o serie de imbunatatiri care ii sporesc performanta si confortul.
- Acesta este acum echipat cu o incuietoare noua, care ofera un nivel suplimentar de securitate.
- Rotile au fost actualizate facilitand deplasarea pe diverse suprafete fara efort si zgomot.
- Manerul extensibil a fost proiectat mai lung decat alte modele din piata, fiind comod in utilizare si pentru persoanele mai inalte.
- Fermoarul clasic a fost inlocuit cu un model antifurt, dotat cu dinti dubli, pentru a oferi confort si siguranta sporita.
- Functia extensibila, care ii ofera o extracapacitate de 20%, ideala pentru calatoriile in care este nevoie de spatiu suplimentar.
Nu lasa ocazia sa treaca pe langa tine! Cumpara acum trolerul Quasar & Co.® si transforma-ti calatoriile intr-o experienta placuta si lipsita de stres!
Caracteristici:
Maner telescopic lung
Captuseala buretata
Fermoar antifurt
Incuietoare cu cifru
Dimensiune: 66.5x45x28-33 cm
Material: ABS
Culoare: Negru
Greutate: 3.55 kg
Capacitate: 60L
Roti duble - rotire 360°
Specificații
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Capacitate_litri | 60 l |
| Numar roti | 4 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Numar compartimente | 2 |
| Captuseala | 100% poliester |
| Exterior | 100% ABS |
| Pentru | Baieti, Barbati, Femei, Fete |
| Tip incuietoare | Cifru |
| Sport | Voiaj |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment cu elastic, 1 x Compartiment cu fermoar in interior |
| Detalii | 4 roti spinner cu rotatie 360', Aplicatie frontala cu logo, Benzi elastice, Cifru, Curele elastice pentru fixarea hainelor, Greutate redusa, Rezistent la zgarieturi, Roti silentioase, Troler de calitate/Troler rezistent/Troler cu roți/Troler cu compartimente/Troler ergonomic/Troler ușor/Troler cu greutate redusă/Troler cu TSA lock/Troler pentru călătorii lungi, Troler ieftin, Valiza / Geamantan / Bagaj de mana |
| Functii | 4 roti orientabile 360 grade, Greutate redusa, Inchidere lacat cu cifru, Interior captusit, Manevrare usoara, Rezistent la uzura, Rezistent la zgarieturi, Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Troler ieftin / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect /Troler mare / Troler mediu |
| Culoare de baza | Negru |
| Inaltime_cm | 66.5 cm |
| Latime_cm | 45 cm |
| Adancime_cm | 28 cm |