Borseta de voiaj pentru cosmetice. Fiti siguri ca veti atrage admiratia si zambetele celor care o vor privi. Aceasta borseta este ideala pentru pastrarea cosmeticelor atunci cand mergeti intr-o calatorie. Este conceputa pentru pastrarea si transportul, in deplina siguranta, a produselor cosmetice. Recipientele din silicon sunt cele mai practice accesorii pentru calatorie, in special daca alegi sa calatoresti fara bagaj de cala. Ia cu tine produsele cosmetice preferate (sapun, crema, sampon, balsam etc.) in recipiente de 60 si 90 ml, fabricate dintr-un silicon foarte fin si o forma care te va ajuta sa folosesti continutul pana la ultima picatura.
Culoare: Negru/Gri
Material: Textil/Silicon
Brand: Quasar & Co.
Capacitate recipiente: 2 x 60 ml; 2 x 90 ml
Greutate: 0.65 Kg
| Material | Poliester, Silicon |
| Inaltime_cm | 26 cm |
| Diametru | 0 cm |
| Lungime_cm | 29 cm |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Continut pachet | 1 x Gentuta cosmetice voiaj cu agatatoare, 2 x recipient 60 ml, 2 x recipient 90 ml, set organizator bagaje/borseta cosmetice/organizator cosmetic/borseta cosmetice voiaj/sticlute calatorie/recipiente calatorie/set recipiente calatorie/recipiente cosmetice/ recipiente de calatorie |
| Numar compartimente | 1 |
| Adancime_cm | 10 cm |
| Sport | Voiaj |
| Caracteristici cheie | Agatatoare, Calatorie, Fermoar, Potrivita pentru femei si barbati, Usor de depozitat, Recipiente rezistente la scurgeri / reincarcabile |
| Tip | Clasic |
| Zona Corporala | Buze, Ochi, Ten, Unghii |
| Destinat pentru | Voiaj |
| Material interior | Poliester, Silicon |
| Material exterior | Poliester, Silicon |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Geanta cosmetice |