Cinci rafturi stabile si de inalta calitate, care vor satisface cerinte foarte exigente de depozitare. Rafturile Quasar & Co. sunt adecvate atat pentru incaperi precum baie, dormitor, bucatarie, cat si pentru garaj, depozit sau gradina. Rafturile sunt produse din metal. Aceste rafturi pot fi montate de o singura persoana. Datorita aspectului lor modern, pe cele cinci rafturi puteti plasa cu stil multe produse in bucatarie, cum ar fi seturi de condimente, produse decorative, borcane cu leguminoase. Sunt produse de calitate multifunctionale care pot fi folosite in diverse moduri nu numai in bucatarie, ci si in hol, baie, living si camera.
Culoare: Negru
Material: Metal
Brand: Quasar & Co.
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Latime_cm | 12 cm, 3.7 cm, 6.8 cm, 9.5 cm |
| Continut pachet | 2 x Compartimente, 5 x Raft depozitare, mini raft, raft baie / raft perete / etajera / etajera colt / toaleta / dus / wc / prosoape / etajera suspendata / polita / raft bucatarie / polita / raft telefon / raft reviste / carti, raft depozit / raft perete / etajera / etajera colt, toaleta, dus, wc, prosoape, carti, ingusta, dormitor, copii, rustica / biblioteca / etajera flori/ etajera bucatarie/ etajere baie |
| Finisaj | Mat |
| Tip montare | Pe perete |
| Inaltime_cm | 10 cm, 8 cm, 8.5 cm |
| Lungime_cm | 10.2 cm, 16 cm, 30 cm, 8.2 cm |
| Model | Uni |
| Tip produs | Set |
| Numar piese | 7 |