Create special pentru iubitorii de caffe latte, irish coffee sau ceai, paharele din sticla borosilicata rezistente la caldura pastreaza bautura o perioada mai lunga de timp, la o temperatura placuta, peretele dublu asigurand si confort termic cand este tinut in mana. Sunt ideale pentru cafea, lapte si ceai sau alte bauturi fierbinti.
Culoare: Transparent
Material: Sticla borosilicata
Brand: Quasar & Co.
Dimensiuni: 6.5 x 17 cm (Ø x h)
Capacitate: 351 ml
Greutate: 1.8 Kg
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticla borosilicata |
| Inaltime_cm | 20 cm |
| Diametru | 6.5 cm |
| Tip produs | Pahar fara picior |
| Caracteristici cheie | Termorezistent |
| Tip pahar | Apa, Bar, Bere, Caffe latte, Ceai, Cocktail, Desert, Frappe, Gin, Irish Coffee, Latte macchiato, Limonada, Suc, Tumbler, Vin, Whisky |
| Numar bucati/set | 6 |
| Capacitate_ml | 351 ml |