Create special pentru iubitorii de cafea sau ceai, cana din sticla borosilicata rezistenta la caldura pastreaza bautura o perioada mai lunga de timp, la o temperatura placuta, peretele dublu asigurand si confort termic cand este tinut in mana. Sunt ideale pentru cafea, lapte si ceai sau alte bauturi fierbinti.
Culoare: Transparent
Material: Sticla borosilicata
Brand: Quasar & Co.
Capacitate: 400 ml
Greutate: 0.88 Kg
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticla termorezistenta |
| Stil | Simplu |
| Inaltime_cm | 14 cm |
| Diametru | 9.5 cm |
| Tip produs | Set |
| Volum_ml | 400 ml |
| Functii | Cani pentru ceai si cafea sau orice alta bautura, Mentine temteratura constanta mai mult timp |
| Sarbatoare | Craciun, Paste, Universala |
| Numar bucati/set | 4 |
| Continut pachet | cana termosensibila / cana cafea / ceasca de cafea / cana ceai / cesti espresso / cesti cappuccino / cesti latte / cana cafea perete dublu / pahar cafea reutilizabil / set cesti cafea, Set de căni/Canițe asortate/Căni cu design modern/Set de căni de lux/Căni termosensibile/Set de căni de cafea și farfurii/Căni din sticlă/Căni cu suport/Cani cu pereti dubli/Căni cu model, cesti cu pereti dubli; cani cappucino; pahare termorezistente; cani cafea; cești de cafea; cana de voiaj; cana de sticla termorezistenta |
| Colectie | Cappuccino |