Un troler usor, spatios si bine organizat, care iti permite sa iei lucruri indispensabile intr-un singur bagaj.
Un avantaj evident al unui troler ingenios este ca dispune de compartimente si buzunare cu scopuri practice. La interior are curele de sustinere ce te vor ajuta sa pastrezi lucrurile in siguranta, un compartiment separat si un buzunar din plasa, ambele inchizandu-se cu fermoar. Ca urmare, nu va trebui niciodata sa-ti rascolesti intreaga geanta pentru a gasi incarcatorul. Impacheteaza-ti lucrurile cu ușurinta într-un mod organizat!
Sistem inchidere cu cifru
Sistemul de inchidere cu cifru ofera siguranta lucrurilor tale
Roti cu rotire 360°
O valiza cu rotile usureaza putin impachetatul lucrurilor mai grele.
Deoarece nu va trebui să le cari efectiv. Doar sa tragi valiza după tine.
Cele 4 roti cu rotatie de 360° permit rularea trolerului, cu lejeritate, in orice directie.
Sistem telescopic
Manerul telescopic este user-friendly si dotat cu un sistem de blocare cu buton, reglabil la o varietate de inaltimi, in functie de nevoi si de conjunctura.
ABS durabil
Trebuie sa iei in considerare materialul exterior al trolerului tau, deoarece acesta iti protejeaza in cele din urma lucrurile.
Carcasa rigida din ABS este rezistenta la apa, pentru acele zile în care vremea nu va fi atât de grozava, dar si la impact.
ABS usor
Ce poate fi mai practic in calatoriile tale decat un troler usor? Este un avantaj enorm pentru aeroporturi, gări sau pe strazi regulate!
Dimensiuni
Dimensiune exterioara – 77 x 49 x 31 cm (h x L x l) - se masoara cu tot cu roti si limita maxima a manerului
Dimensiune interioara – 70 x 48 x 30 cm
Volum: 100 L
Greutate: 3.8 kg
| Culoare | Visiniu |
| Material | ABS |
| Inaltime_cm | 77 cm |
| Capacitate_litri | 100 l |
| Numar roti | 4 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Captuseala | 100% poliester |
| Exterior | 100% ABS |
| Pentru | Baieti, Barbati, Femei, Fete |
| Tip incuietoare | Cifru |
| Adancime_cm | 31 cm |
| Sport | Voiaj |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment cu elastic, 1 x Compartiment cu fermoar in interior |
| Detalii | 2 Manere fixe, 2 x Compartimente principale, 4 roti spinner cu rotatie 360', Aplicatie frontala cu logo, Benzi elastice, Bretele elastice interioare in forma de X, Carcasa dura, Cifru, Curele elastice pentru fixarea hainelor, Greutate redusa, Inchidere cu cifru, Rezistent la zgarieturi, Roti silentioase, Troler ieftin, Valiza / Geamantan / Bagaj de mana, Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Trolere / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect / Troler mare / Troler mediu / Trolere copii / Geamantane / Geamantan piele / Valize / Troler cabina, Troler de calitate/Troler rezistent/Troler cu roți/Troler cu compartimente/Troler ergonomic/Troler ușor/Troler cu greutate redusă/Troler cu TSA lock/Troler pentru călătorii lungi |
| Functii | Bretele pentru fixarea bagajului, Curatare usoara, Maner telescopic, Manevrare usoara, Orientare ajustabila, Rezistent la apa, impermeabil, Rezistent la uzura, Rezistent la zgarieturi, Roti multidirectionale |
| Culoare de baza | Rosu |
| Latime_cm | 49 cm |