Perfect pentru calatorii cu avionul, acest troler Model AERO, dimensiune L de 76x47x32-35 cm extensibil dispune de 4 roti duble cu rotatie de 360° pentru manevrabilitate usoara. Fabricat din Polipropilena, rezistent, are maner telescopic, cifru si fermoar antifurt pentru siguranta.
Alegeti Quasar & Co.® pentru o calatorie fara griji!
Iata de ce ar trebui achizitionat:
Valiza model AERO este proiectata perfect pentru sejururi de 10-14 zile.
Siguranta clientului este esentiala pentru noi.
Trolerul Quasar & Co.® a beneficiat de o serie de imbunatatiri care ii sporesc performanta si confortul.
Nu lasa ocazia sa treaca pe langa tine! Cumpara acum trolerul Quasar & Co.® si transforma-ti calatoriile intr-o experienta placuta si lipsita de stres!
Caracteristici:
Maner telescopic lung
Captuseala
Fermoar antifurt
Incuietoare cu cifru
Dimensiune: exterior - 76x47x32-35 cm; interior - 72x46x30 cm
Material: Polipropilena
Culoare: Verde
Greutate: 5 kg
Capacitate: 115 l
Roti duble - rotire 360°
| Culoare | Verde |
| Material | Polipropilena |
| Inaltime_cm | 76 cm |
| Numar roti | 4 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Captuseala | 100% poliester |
| Exterior | Polipropilena |
| Pentru | Baieti, Barbati, Femei, Fete |
| Tip incuietoare | Cifru |
| Sport | Voiaj |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment cu elastic, 1 x Compartiment cu fermoar in interior |
| Detalii | 2 Manere fixe, 2 x Compartimente principale, 4 roti spinner cu rotatie 360', Aplicatie frontala cu logo, Benzi elastice, Bretele elastice interioare in forma de X, Carcasa dura, Cifru, Curele elastice pentru fixarea hainelor, Greutate redusa, Inchidere cu cifru, Rezistent la zgarieturi, Roti silentioase, Troler de calitate/Troler rezistent/Troler cu roți/Troler cu compartimente/Troler ergonomic/Troler ușor/Troler cu greutate redusă/Troler cu TSA lock/Troler pentru călătorii lungi, Troler ieftin, Valiza / Geamantan / Bagaj de mana |
| Functii | Bretele pentru fixarea bagajului, Curatare usoara, Maner telescopic, Manevrare usoara, Orientare ajustabila, Rezistent la apa, impermeabil, Rezistent la uzura, Rezistent la zgarieturi, Roti multidirectionale, Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Troler ieftin / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect /Troler mare / Troler mediu |
| Culoare de baza | Verde |
| Latime_cm | 47 cm |
| Adancime_cm | 32 cm |
| Capacitate_litri | 115 l |