Setul de mobilier de gradina, terasa, balcon, pliabil format din 3 piese – masa rotunda si doua scaune. Mobilierul de gradina este realizat din otel vopsit electrostatic. Setul mobilier este usor de intretinut si de curatat.
Culoare: Natur/Negru
Material: Lemn/Otel
Brand: Quasar & Co.
Dimensiuni: masa: 55 x 72 cm (Ø x h); scaun: 39 x 41 x 78 cm (l x a x h)
Greutate: 11.5 kg
| Forma | Rotund |
| Material | Lemn, Otel |
| Inaltime_cm | 72 cm, 78 cm |
| Tip produs | Set masa si scaune |
| Material cadru | Otel laminat vopsit in camp electrostatic |
| Numar piese (set) | 3 |
| Continut pachet | 2 x Scaun, 1 x Masa |
| Caracteristici cheie | Masa pliabila, Scaune pliabile |
| Utilizat pentru: | Balcon, Gradina, Plaja, Terasa |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Finisaj | Laminat |
| Material blat | Otel |
| Numar persoane | 2 |
| Perne incluse | Nu |
| Lungime_cm | 41 cm, 55 cm |
| Latime_cm | 39 cm, 55 cm |
| Dimensiuni masa (cm) | 55 x 72 |
| Dimensiuni scaun (cm) | 39 x 41 x 78 |
| Culoare | Natur-Negru |