Patru etajere de colț stabile și de înaltă calitate, care vor satisface cerințe exigente de depozitare și organizare. Etajerele Quasar & Co.® sunt ideale pentru încăperi precum baie și bucătărie, fiind echipate cu 2 bare pentru prosop și 4 cârlige suplimentare, oferind un plus de funcționalitate. Realizate din metal durabil, aceste etajere sunt concepute pentru a rezista în timp. Dimensiunile etajerelor sunt de 23 x 23 x 5 cm, iar montajul poate fi realizat de o singură persoană. Datorită designului lor modern și funcțional, aceste etajere sunt perfecte pentru a organiza și expune obiecte necesare în locuința ta.
Culoare: Gri antracit
Material: Metal
Brand: Quasar & Co.®
Dimensiuni: 23 x 23 x 5 cm
Greutate: 1 Kg
| Culoare | Gri antracit |
| Material | Metal |
| Inaltime_cm | 5 cm |
| Tip produs | Set |
| Lungime_cm | 23 cm |
| Latime_cm | 23 cm |
| Continut pachet | 4 x Raft depozitare, 4 x polite suspendate |
| Model | Uni |
| Finisaj | Mat |
| Tip montare | Pe perete |
| Numar rafturi | 4 |
| Asamblare | Asamblat |