Perfecte pentru calatorii cu avionul, setul de 3 trolere Model AERO, cu dimensiunile de 56x37x23 cm, 66x43x27-31 cm si 76x47x32-35 cm dispune de 4 roti duble cu rotatie de 360° pentru manevrabilitate usoara. Fabricate din Polipropilena rezistenta, au manere telescopice, cifru si fermoare antifurt pentru siguranta.
Alegeti Quasar & Co.® pentru o calatorie fara griji!
Iata de ce ar trebui achizitionat:
Setul de valize model AERO este proiectat pentru un sejur de 10-14 zile.
Siguranta clientului este esentiala pentru noi.
Trolerele Quasar & Co. sunt echipate cu fermoare antifurt, ce ofera protectie suplimentara impotriva deschiderii neautorizate cu obiecte ascutite sau forta bruta. Incuietorile cu cifru aduc un plus de sigurata calatoriei tale. Captuseala interioara absoarbe impactul in timpul transportului, reducand semnificativ riscul de deteriorare a continutului.
Trolerele Quasar & Co.® au beneficiat de o serie de imbunatatiri care le sporesc performanta si confortul.
Acestea sunt acum echipate cu o incuietoare noua, care ofera un nivel suplimentar de securitate.
Rotile au fost actualizate facilitand deplasarea pe diverse suprafete fara efort si zgomot.
Manerele extensibile au fost proiectate mai lungi decat alte modele din piata, fiind comode in utilizare.
Fermoarele clasice au fost inlocuite cu un model antifurt pentru a oferi confort si siguranta sporita.
Nu lasa ocazia sa treaca pe langa tine! Cumpara acum setul de 3 trolere Quasar & Co.® si transforma-ti calatoriile intr-o experienta placuta si lipsita de stres!
Caracteristici:
Manere telescopice lungi
Captuseala
Fermoar antifurt
Incuietoare cu cifru
Dimensiuni: 56x37x23 cm, 66x43x27-31 cm si 76x47x32-35
Material: Polipropilena
Culoare: Verde
Greutate: 2.4 kg / 4 Kg / 5 Kg
Capacitate: 40L / 74L / 115L
Roti duble - rotire 360°
| Culoare | Verde |
| Material | Polipropilena |
| Inaltime_cm | 56 cm, 76 cm, 66 cm |
| Numar roti | 4 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Captuseala | 100% poliester |
| Exterior | Polipropilena |
| Pentru | Baieti, Barbati, Femei, Fete |
| Tip incuietoare | Cifru |
| Sport | Voiaj |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment cu elastic, 1 x Compartiment cu fermoar in interior |
| Detalii | 2 Manere fixe, 2 x Compartimente principale, 4 roti spinner cu rotatie 360', Aplicatie frontala cu logo, Benzi elastice, Bretele elastice interioare in forma de X, Carcasa dura, Cifru, Curele elastice pentru fixarea hainelor, Greutate redusa, Inchidere cu cifru, Rezistent la zgarieturi, Roti silentioase, Troler de calitate/Troler rezistent/Troler cu roți/Troler cu compartimente/Troler ergonomic/Troler ușor/Troler cu greutate redusă/Troler cu TSA lock/Troler pentru călătorii lungi, Troler ieftin, Valiza / Geamantan / Bagaj de mana |
| Functii | Bretele pentru fixarea bagajului, Curatare usoara, Maner telescopic, Manevrare usoara, Orientare ajustabila, Rezistent la apa, impermeabil, Rezistent la uzura, Rezistent la zgarieturi, Roti multidirectionale, Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Troler ieftin / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect /Troler mare / Troler mediu |
| Culoare de baza | Verde |
| Latime_cm | 37 cm, 43 cm, 47 cm |
| Capacitate_litri | 40 L, 115 l, 74 l |
| Adancime_cm | 23 cm, 27 cm, 32 cm |