Trotineta cu 3 roti model Minions pentru copii cu varsta intre 2 ani si 4 ani. Cauti un cadou pentru copilul tau? Trotineta cu 3 roti model Minions este o alegere excelenta! Produsul ofera distractia mult asteptata de un copil, dar ii invata si sa isi mentina echilibrul.
O trotineta cu 3 roti este alegera perfecta pentru un copil - cele trei roti confera un plus de stabilitate si control in timpul mersului. Produsul poate fi folosit de copii incepand cu varsta de 2 ani datorita designului usor si mecanismului ce ii ajuta sa isi mentina cu usurinta echilibrul.
Trotineta se va adapta cu usurinta copilului tau. Ajustarea ghidonului permite alegerea inaltimii potrivite copilului tau, astfel incat plimbarea sa fie cat mai confortabila.
Produsul are o platforma lata, anti-derapanta, iar astfel piciorul copilului nu va aluneca in timpul mersului.
Atentionari!
Pentru montaj si siguranta consultati Ghidul de utilizare inclus in pachet!
A se utiliza cu echipament de protectie. A nu se utiliza in trafic.
A se folosi numai sub supravegherea unui adult.
Nerecomandat copiilor mai mici de 3 ani.
Culoare: Albastru/Galben
Material: Otel/Plastic
Brand: Stamp
Dimensiuni ambalaj: 48 x 22 x 13 cm
Greutate: 2.2 Kg
| Culoare | Galben, Albastru azur |
| Numar roti | 3 |
| Material cadru | Otel |
| Continut pachet | 1 x Trotineta, 1 x Instructiuni de utilizare, 2 x chei pentru montaj, Trotinetă copii; Trotinetă pentru copii; Trotinetă pentru copii cu 3 roți; Trotinetă ajustabilă copii; Trotinetă pentru fetițe; Trotinetă pentru băieți; Trotinetă pentru 3 ani |
| Pentru | Copii |
| Sport | Freestyle |
| Caracteristici cheie | Cadru usor, Ghidon ajustabil pe inaltime, Maner cu grip din cauciuc, Platforma antiderapanta |
| Tip | Cu trei roti |
| Material roti | Cauciuc |
| Greutate maxima suportata | 20 Kg |
| Inaltime maxima | 70 cm |
| Diametru roata | 12 cm, 14 cm |
| Latime ghidon | 32 cm |
| Tip trotineta | Mecanica |
| Material platforma | Plastic |
| Poveste/Personaj | Minions |
| Baterii necesare | Nu necesita |
| Tip produs | Trotineta |
| Varsta | 3 ani |
| Dimensiuni | 54 x 68-73,5 x 23 cm |
| Sex | Unisex |
| Inaltime minima | 62 cm |
| Dimensiune platforma (cm) | 31 x 10 |
| Viteza maxima | 0 km/h |
| Varsta maxima | 4 ani |
| Varsta minima | 2 ani |