Detalii
Asteptarea unei calatorii si planificarea acesteia pot aduce aproape la fel de multe satisfactii precum calatoria in sine. Gama noastra de trolere este conceputa sa iti faca viata mai usoara.
Explorarea lumii este mai usoara ca niciodata cu acest troler, Quasar & Co. Cu un design elegant si functionalitate maxima, trolerul este cu siguranta partenerul ideal pentru calatoriile tale.
Sistem inchidere cu cifru- Sistemul de inchidere cu cifru ofera siguranta lucrurilor tale.
Roti duble cu rotiere 360°
- Cele 4 roti duble, spinner, cu rotatie de 360° ofera lejeritate in manevrabilitate si transport, permitandu-ti astfel sa il transporti cu usurinta chiar si atunci cand te grabesti.
Sistem telescopic
- Manerul este user-friendly si dotat cu un sistem telescopic din aluminiu, cu blocare in trepte pentru a ajusta inaltimea acestuia in functie de nevoi si conjunctura.
Dimensiune
Dimensiune exterioara - 57x32x22 cm (h x L x l) - se masoara cu tot cu roti si limita maxima a manerului
Dimensiune interioara – 55x31x20 cm
Volum: 35 L
Greutate: 2.5 kg
| Material | ABS |
| Capacitate_litri | 35 L |
| Numar roti | 4 |
| Numar compartimente | 2 |
| Captuseala | 100% poliester |
| Exterior | 100% ABS |
| Pentru | Baieti, Fete |
| Tip incuietoare | Cifru |
| Sport | Voiaj |
| Tip compartimente | 2 x Compartiment cu fermoar in interior |
| Detalii | 4 roti ce se rotesc la 360 °, Bagaj cabina, Roti silentioase, Troller copii, Valiza / Geamantan / Bagaj de mana, Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Trolere / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect / Troler mare / Troler mediu / Trolere copii / Geamantane / Geamantan piele / Valize / Troler cabina, Troler de calitate/Troler rezistent/Troler cu roți/Troler cu compartimente/Troler ergonomic/Troler ușor/Troler cu greutate redusă/Troler cu TSA lock/Troler pentru călătorii lungi |
| Functii | Bretele pentru fixarea bagajului, Curatare usoara, Greutate redusa, Inchidere cu cifru, Interior captusit, Maner telescopic, Manevrare usoara, Orientare ajustabila, Rezistent la apa, impermeabil, Rezistent la uzura, Rezistent la zgarieturi, Roti multidirectionale |
| Sistem inchidere | Fermoar |
| Culoare de baza | Alb |
| Inaltime_cm | 57 cm |
| Latime_cm | 32 cm |
| Adancime_cm | 22 cm |
| Culoare | Alb murdar |