IDEAL PENTRU CALATORII DE TIP CITY BREAK
Trolerul S model Luxor de la Quasar & Co.® , a fost creat special pentru calatorii. Este mic incat sa fie considerat bagaj de cabina, dar foarte usor de manevrat, silentios si spatios pentru ca tu sa te bucuri de tot confortul atunci cand calatoresti.
ROTI MULTIDIRECTIONALE
MANEVRABILITATE FARA EFORT
Trolerul este echipat cu 4 roti omnidirectionale pentru o manevrabilitate 360o care permit deplasarea cu usurinta in orice directie. Rotile sunt din cauciuc dur si acest lucru le face sa fie mai silentioase atunci cand va deplasati.
Pentru ca este realizat din ABS, trolerul S de la Quasar & Co.® , este foarte rezistent si cantareste doar 2,7 kg. Exteriorul este din ABS, un material plastic dur, care face parte din familia polimerilor termoplastici si care are o multime de proprietati.
Acest material rezista la:
Mic dar cu INTERIOR SPATIOS
Interiorul este realizat din material de calitate, cu 3 compartimente:
SISTEM DE INCHIDERE SECURIZATA
Fermoarul este securizat cu cifru, iar tu vei sta linistit chiar daca adormi in avion pentru ca nimeni nu va putea deschide bagajul tau. Suplimentar, pentru dubla siguranta, poti adauga si un lacatel.
Cum setezi cifrul:
PRODUS TESTAT
MANER DIN ALUMINIU, TELESCOPIC, USOR DE FOLOSIT
Manerul este usor de folosit si asigura o manevrabilitate usoara a bagajului, indiferent de inaltimea proprietarului sau a celui care il manevreaza.
Dotat cu un sistem telescopic, cu blocare in trepte, inaltimea manerului va putea fi ajustata in functie de nevoi. Creat din aluminiu, manerul se va simti solid in mana, rezistent dar in acelasi timp frumos si elegant.
Producatorii nostri aplica teste riguroase asupra produselor fabricate. Inainte de comercializare le-am testat durabilitatea, capacitatea si manevrabilitatea. Si clientii nostrii testeaza produsul in diverse moduri inventive.
Culoare: Albastru
Material: ABS
Brand: Quasar & Co.
Dimensiuni: 56x38x23cm (h x l x a)
Capacitate: 44 l
Greutate: 2.7 Kg
| Material | ABS |
| Inaltime_cm | 56 cm |
| Latime_cm | 38 cm |
| Capacitate_litri | 44 l |
| Numar roti | 4 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Numar compartimente | 2 |
| Captuseala | 100% poliester |
| Exterior | 100% ABS |
| Pentru | Baieti, Barbati, Femei, Fete |
| Tip incuietoare | Cifru |
| Adancime_cm | 23 cm |
| Sport | Voiaj |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment cu elastic, 1 x Compartiment cu fermoar in interior |
| Detalii | 4 picioruse laterale de sprijin, 4 roti spinner cu rotatie 360', Aplicatie frontala cu logo, Benzi elastice, Cifru, Curele elastice pentru fixarea hainelor, Greutate redusa, Rezistent la zgarieturi, Roti silentioase, Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Troler ieftin / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect /Troler mare / Troler mediu, Troler ieftin, Valiza / Geamantan / Bagaj de mana, bagaj de mana, bagaj de mana 40x30x20, geamantan cu roti, geanta avion cala 20 kg, troler, troler bagaj de mana, troler copii, troler lamonza, troler mare, troler samsonite, troller, troller bagaj de mana, valiza, valiza calatorie, valize / troller bagaj cala / trolee / set trolere, valize bagaj calatorie, valiză |
| Functii | 4 roti orientabile 360 grade, Greutate redusa, Inchidere lacat cu cifru, Interior captusit, Manevrare usoara, Rezistent la uzura, Rezistent la zgarieturi |
| Culoare | Albastru |
| Culoare de baza | Albastru |