Valiza model Legend este proiectata perfect pentru sejururi de 3-4 zile. Ofera un spatiu generos si compartimente care permit organizarea eficienta a obiectelor personale. Rotile omnidirectionale, asigura o navigare silentioasa si stabilitate atat in miscare, cat si in stationare. Manerul telescopic reglabil pe inaltime ofera stabilitate si confort pentru utilizatori de diferite inaltimi. Exteriorul din ABS durabil protejeaza bagajul impotriva socurilor si zgarieturilor.
Trolerele Quasar & Co. sunt echipate cu fermoare de calitate, ce ofera protectie suplimentara impotriva deschiderii neautorizate cu obiecte ascutite sau forta bruta. Incuietoarea cu cifru aduce un plus de sigurata calatoriei tale.
Rotile faciliteza deplasarea pe diverse suprafete fara efort si zgomot. Manerul extensibil a fost proiectat mai lung decat alte modele din piata, fiind comod in utilizare si pentru persoanele mai inalte.
Culoare: Somon
Material: ABS
Dimensiune: 55 x 35 x 22 cm
Capacitate: 35 L
Greutate: 2.7 Kg
| Culoare | Somon |
| Material | ABS |
| Inaltime_cm | 55 cm |
| Latime_cm | 35 cm |
| Capacitate_litri | 35 L |
| Numar roti | 4 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Numar compartimente | 2 |
| Captuseala | 100% poliester |
| Exterior | 100% ABS |
| Pentru | Baieti, Barbati, Femei, Fete |
| Tip incuietoare | Cifru |
| Adancime_cm | 22 cm |
| Sport | Voiaj |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment cu elastic, 1 x Compartiment cu fermoar in interior |
| Detalii | Aplicatie frontala cu logo, Curele elastice pentru fixarea hainelor, Greutate redusa, Roti silentioase, Troler ieftin, Valiza / Geamantan / Bagaj de mana, Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Trolere / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect / Troler mare / Troler mediu / Trolere copii / Geamantane / Geamantan piele / Valize / Troler cabina, bagaj de mana, bagaj de mana 40x30x20, geanta avion cala 20 kg, troler bagaj de mana, troler lamonza, troler samsonite, troller, troller bagaj de mana, valiza, valiza calatorie, 4 picioruse laterale de sprijin, 4 roti spinner cu rotatie 360', Benzi elastice, Cifru, Rezistent la zgarieturi, geamantan cu roti, troler, troler copii, troler mare, valize / troller bagaj cala / trolee / set trolere, valize bagaj calatorie, valiză |
| Functii | 4 roti orientabile 360 grade, Greutate redusa, Inchidere lacat cu cifru, Interior captusit, Manevrare usoara, Rezistent la uzura, Rezistent la zgarieturi |
| Culoare de baza | Bej |