ROTI DETASABILE
MANEVRABILITATE FARA EFORT
Produsul vine cu cele 4 roti demontate, in interiorul bagajului.
Trolerul este echipat cu 4 roti demontabile si omnidirectionale pentru o manevrabilitate 360 care permite deplasarea cu usurinta in orice directie. Rotile sunt din cauciuc dur si acest lucru le face sa fie mai silentioase atunci cand va deplasati.
Cum se monteaza sau se demonteaza rotile:
Pentru ca este realizat din ABS, trolerul XS de la Quasar & Co.® , este foarte rezistent si cantareste doar 2,2 kg. Exteriorul este din ABS, un material plastic dur, care face parte din familia polimerilor termoplastici si care are o multime de proprietati.
Acest material rezista la:
Mic dar cu INTERIOR SPATIOS
Interiorul este realizat din material de calitate, cu 3 compartimente:
SISTEM DE INCHIDERE SECURIZATA
Fermoarul este securizat cu cifru, iar tu vei sta linistit chiar daca adormi in avion pentru ca nimeni nu va putea deschide bagajul tau. Suplimentar, pentru dubla siguranta, poti adauga si un lacatel.
Cum setezi cifrul:
PRODUS TESTAT
MANER DIN ALUMINIU, TELESCOPIC, USOR DE FOLOSIT
Manerul este usor de folosit si asigura o manevrabilitate usoara a bagajului, indiferent de inaltimea proprietarului sau a celui care il manevreaza.
Dotat cu un sistem telescopic, cu blocare in trepte, inaltimea manerului va putea fi ajustata in functie de nevoi. Creat din aluminiu, manerul se va simti solid in mana, rezistent dar in acelasi timp frumos si elegant.
Producatorii nostri aplica teste riguroase asupra produselor fabricate. Inainte de comercializare le-am testat durabilitatea, capacitatea si manevrabilitatea. Si clientii nostrii testeaza produsul in diverse moduri inventive.
Caracteristici:
Maner telescopic lung 91 cm
Captuseala buretata
Fermoar antifurt
Incuietoare cu cifru
Dimensiune: 40 x 30 x 20 cm
Material: ABS
Culoare: Camel
Greutate: 2.2 kg
Capacitate: 22.5 L
Roti duble, detasabile - rotire 360
| Culoare | Camel |
| Material | ABS |
| Inaltime_cm | 40 cm |
| Latime_cm | 30 cm |
| Capacitate_litri | 22.5 l |
| Numar roti | 4 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Numar compartimente | 2 |
| Captuseala | 100% poliester |
| Exterior | 100% ABS |
| Pentru | Baieti, Barbati, Femei, Fete |
| Tip incuietoare | Cifru |
| Adancime_cm | 20 cm |
| Sport | Voiaj |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment cu elastic, 1 x Compartiment cu fermoar in interior, Bretele elastice in forma de X |
| Detalii | 4 roti spinner cu rotatie 360', Aplicatie frontala cu logo, Bagaj cabina, Bagaj mana, Bretele elastice interioare in forma de X, Compatibil: Flydubai, Blue Air, Tarom, Carpatair, Raynair, AirItaly, Tap, Lufthansa, Turkish Airlines, Austrian, Swiss, Lot, Wizz, Aeroflot, Air Austral, El Al Israel Airlines, Aegean Airlines, Curele elastice pentru fixarea hainelor, Greutate redusa, Roti detasabile, Roti silentioase, Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Troler ieftin / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect /Troler mare / Troler mediu, Troler ieftin, Troller copii, Valiza / Geamantan / Bagaj de mana, bagaj de mana, bagaj de mana 40x30x20, geanta avion cala 20 kg, troler bagaj de mana, troler lamonza, troler samsonite, troller bagaj de mana, valize / troller bagaj cala / trolee / set trolere, valize bagaj calatorie |
| Functii | Curatare usoara, Impermeabil, Inchidere cu cifru, Interior captusit, Manevrare usoara, Rezistent la uzura, Rezistent la zgarieturi |
| Culoare de baza | Portocaliu |