Nu mai ai nevoie de prize diferite, caci aceasta statie incarcare auto suporta trei dispozitive cu incarcare rapida (Fast Charging); are 3 porturi/conectori diferiti: 1 x microUSB, 1 x USB Type-C, 1 x USB-Lightning care se conecteaza la 12V (bricheta auto). Universal pentru modele de masini 12V-24V, inclusiv masini, vehicule off-road, camioane mari etc. Unul pentru toti - Accesoriu perfect pentru toate dispozitivele cu porturi USB-C, micro USB si Lightning. Pleci cu masina in vacante! Acest incarcator universal este util pentru telefon, tableta, si orice alt dispozitiv ai avea. Firele USB ale acestui dispozitiv sunt retractabile.
Culoare: Negru
Material: Plastic
Tensiune intrare: 12V-24v
Iesire: 5V-2A
Interfata: 1 x microUSB, 1 x USB Type-C, 1 x USB-Lightning
Compatibilitate universala: iOS, Android
Dimensiune: 11 x 8.5 cm (L x l )
Lungime cablu alimentare: 1.5 m
Lungime cabluri USB: 0.6 m
Brand: Quasar & Co.
Greutate: 0.2 Kg
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Incarcator auto |
| Continut pachet | 1 x Manual utilizare, 1 x Statie de incarcare auto, incarcator masina telefon, incarcator telefon auto; suport telefon auto cu incarcare; încărcător telefon auto; suport telefon auto cu incarcator; incarcator telefon masina; incarcator auto pentru telefon |
| Functii | Incarcare lightning, Portabila, Retractabil, Type-C, Universal, Usor de asamblat, Compatibilitate universala, Montabil pe tetiera scaunului din fata, Suporta incarcare pentru 3 smartphone-uri diferite in acelasi timp |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Material | Plastic |
| Inaltime_cm | 8.5 cm |
| Lungime_cm | 11 cm |
| Latime_cm | 8.5 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Capacitate acumulator (Ah) | 0 Ah |
| Interfata intrare | 1 x USB |
| Interfata iesire | USB |