Suna: 0376 448 167
Luni-Vineri: 09 - 17
| Dimensiune disc slefuire | 225 mm |
| Dimensiune pad slefuire | 215 mm |
| Numar discuri smirghel incluse | 6 buc. |
| Rotatii disc | 800- 1800 rpm |
| Dimensiuni maner telescopic | 134-163 cm |
| Putere motor electric | 0,71 kW |
| Voltaj | 230 / 50 V / Hz |
| Diametru furtun aspirare | 32 mm |
| Maner pliabil | Da |
| Lumina de lucru | Da |
| Greutate echipament | 3,9 kg |
| Dimensiuni | 710 x 290 x 260 L x l x H (mm) |