Suna: 0376 448 167
Luni-Vineri: 09 - 17
| Tip motor | Honda GX35 Benzina |
| Putere motor | 1,3 cp |
| Turatie motor | 7500 rpm |
| Capacitate rezervor combustibil | 0,63 l |
| Lungime minima | 1-3 m |
| Dimensiuni cap vibrare | 32-38 mm |
| Greutate echipament | 7,5 kg |
| Dimensiuni | 280 x 280 x 400 L x l x H (mm) |