Setul organizator de voiaj cu sapte compartimente Quasar & Co. este confectionat dintr-un material rezistent si usor de curatat. Forma compartimentelor de dimensiuni diferite ajuta sa ai toate obiectele in ordine. Setul Quasar & Co. este un organizator de bagaje foarte potrivit pentru concedii. Compartimentele au fermoare de inchidere pentru a pastra totul in siguranta. Poti pune: hainele, accesoriile vestimentare, cartile, incaltamintea, machiajul, electronicele si altele.
Culoare: Gri
Material: Poliester
Brand: Quasar & Co.
Dimensiuni aproximative huse:
Greutate: 0.3 Kg
| Culoare | Gri antracit |
| Material | Poliester |
| Diametru | 0 cm |
| Tip produs | Set |
| Lungime_cm | 26 cm, 27 cm, 30 cm, 34 cm, 40 cm |
| Latime_cm | 16 cm, 20 cm, 25 cm, 26 cm, 28 cm |
| Capacitate_litri | 30 l |
| Continut pachet | 1 x Gentuta pentru cosmetice, 7 x Organizatoare voiaj, Set huse bagaj/Husa pentru bagaje/Organizator bagaj/Husa de protectie pentru bagaj/Huse pentru depozitare bagaje/Husa pentru ordonare bagaje/Husa de calatorie pentru bagaj |
| Sport | Voiaj |
| Caracteristici cheie | Organizator genti de voiaj |
| Inaltime_cm | 11 cm |