Setul organizator de voiaj cu sase compartimente Quasar & Co. este confectionat dintr-un material rezistent si usor de curatat. Forma compartimentelor de dimensiuni diferite ajuta sa ai toate obiectele in ordine. Setul Quasar & Co. este un organizator de bagaje foarte potrivit pentru concedii. Compartimentele au fermoar de inchidere pentru a pastra totul in siguranta. Poti pune: hainele, cartile, incaltamintea, machiajul, electronicele si altele.
Culoare: Gri
Material: Textil
Brand: Quasar & Co.
Greutate: 0.6 Kg
| Culoare | Gri |
| Material | Poliester |
| Inaltime_cm | 10 cm |
| Diametru | 0 cm |
| Tip produs | Set |
| Lungime_cm | 30 cm, 35 cm, 45 cm |
| Latime_cm | 20 cm, 25 cm, 35 cm |
| Continut pachet | 6 x Gentute voiaj, Husa troler/Set organizator bagaje calatorie/Organizator bagaje calatorie, Set huse bagaj/Husa pentru bagaje/Organizator bagaj/Husa de protectie pentru bagaj/Huse pentru depozitare bagaje/Husa pentru ordonare bagaje/Husa de calatorie pentru bagaj |
| Sport | Voiaj |
| Caracteristici cheie | Organizator genti de voiaj |