Pahare pentru vin, din otel inoxidabil cu finisaj argintiu, de cea mai buna calitate, foarte rezistente, cu design fantastic si care nu se sparg. Peretii din otel inoxidabil izoleaza termic bautura astfel incat aceasta va ramane rece sau calda mai mult timp. Finisaj periat, aceste pahare de vin din otel pot face sa straluceasca orice ocazie! Perfecte pentru relaxare acasa, excursii de camping, gratare, picnicuri sau petreceri.
Culoare: Rose gold metal
Material: Inox
Brand: Quasar & Co.
Capacitate: 500 ml
Dimensiuni: 8 x 21 cm (Ø x h)
Greutate: 0.72 kg
| Culoare | Rose Gold Metal |
| Material | Inox |
| Inaltime_cm | 21 cm |
| Diametru | 8 cm |
| Tip produs | Pahar cu picior |
| Capacitate_ml | 500 ml |
| Caracteristici cheie | Compatibil cu masina de spalat vase, Rezistenta la impact |
| Tip pahar | Apa, Bar, Bere, Ceai, Cocktail, Coniac, Desert, Gin, Grappa, Lichior, Limonada, Martini, Rom, Sampanie, Suc, Vin, Vodka, Whisky |
| Numar bucati/set | 4 |