Create special pentru iubitorii de racoritoare sau ceai, paharele din sticla borosilicata rezistente la caldura pastreaza bautura o perioada mai lunga de timp, la o temperatura placuta, peretele dublu asigurand si confort termic cand este tinut in mana. Sunt ideale pentru cafea, lapte si ceai sau alte bauturi reci sau fierbinti.
Culoare: Multicolor
Material: Sticla borosilicata
Brand: Quasar & Co.
Capacitate: 250 ml
Dimensiuni: 6.5 x 13 cm (d x h)
Greutate: 0.75 Kg
| Culoare | Multicolor |
| Material | Sticla borosilicata |
| Tip produs | Pahar fara picior |
| Caracteristici cheie | Termorezistent |
| Tip pahar | Apa, Bar, Bere, Caffe latte, Ceai, Cocktail, Desert, Frappe, Gin, Irish Coffee, Latte macchiato, Limonada, Suc, Vin, Whisky, Tumbler |
| Inaltime_cm | 13 cm |
| Diametru | 6.5 cm |
| Capacitate_ml | 250 ml |
| Numar bucati/set | 4 |