Etajere metalice pentru baie, prindere pe colt fara gauri. Etajerele au dispozitive (suporturi) de prindere prin lipire pe orice suprafata lucioasa. Exista posibilitatea de a monta suporturile fara a fi necesara gaurirea faiantei. Eviti astfel spargerea sau fisurarea placii de faianta in locul in care ar trebui data gaura de fixare.Potrivite doar pentru colturile unghiului drept de 90°, nu sunt potrivite pentru colturile rotunde. Aceste rafturi pentru baie sunt concepute pentru a va organiza spatiul. Ideale pentru depozitarea samponului, gelului de dus, cremei, sapunului si multe altele. Sunt potrivite pentru baie, bucatarie, dormitor etc. Intregul design durabil, metalic, rezista zgarieturilor, coroziunii si oxidarii. Rezistente la rugina si durabile pentru ani de utilizare. Designul gol, ventilat, permite vaporilor de apa sa se scurga rapid si mentine produsele de baie uscate si curate.
Culoare: Negru
Material: Metal
Brand: Quasar & Co.
Dimensiuni: 26 x 26 x 5.5 cm (L x l x h)
Greutate: 0.6 Kg
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Stil | Modern |
| Inaltime_cm | 5.5 cm |
| Lungime_cm | 26 cm |
| Latime_cm | 26 cm |
| Continut pachet | 4 x polite suspendate, raft depozit / raft perete / etajera / etajera colt, toaleta, dus, wc, prosoape, carti, ingusta, dormitor, copii, rustica / biblioteca / etajera flori/ etajera bucatarie/ etajere baie |
| Utilizat pentru: | Baie, Birou, Bucatarie, Hol |
| Finisaj | Mat |
| Esenta lemn | Nu |
| Functii | Decor si depozitare |
| Material feronerie | Metal |
| Tip montare | Suspendat |
| Asamblare | Asamblat |
| Numar rafturi | 4 |