Create special pentru iubitorii de cafea sau ceai, cana din sticla borosilicata rezistenta la caldura pastreaza bautura o perioada mai lunga de timp, la o temperatura placuta, peretele dublu asigurand si confort termic cand este tinut in mana. Sunt ideale pentru cafea, lapte si ceai sau alte bauturi fierbinti.
Culoare: Transparent
Material: Sticla borosilicata
Brand: Quasar & Co.
Dimensiuni: 7.6 x 10 cm (Ø x h)
Capacitate: 250 ml
Greutate: 0.66 Kg
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticla termorezistenta |
| Stil | Simplu |
| Tip produs | Set |
| Volum_ml | 250 ml |
| Functii | Cani pentru ceai si cafea sau orice alta bautura, Mentine temperatura constanta mai mult timp |
| Sarbatoare | Craciun, Paste, Universala |
| Numar bucati/set | 4 |
| Inaltime_cm | 10 cm |
| Continut pachet | 4 x Cana cu pereti dubli din sticla termorezistenta, cana termosensibila / cana cafea / ceasca de cafea / cana ceai / cesti espresso / cesti cappuccino / cesti latte / cana cafea perete dublu / pahar cafea reutilizabil / set cesti cafea, cesti cafea / cani de ceai deosebite / canite de cafea / cani latte / set cani cafea / cana termica cafea / cana cafea to go / pahar cafea reutilizabil / cesti cappuccino / set cesti cafea, cesti cu pereti dubli; cani cappucino; pahare termorezistente; cani cafea; cești de cafea; cana de voiaj; cana de sticla termorezistenta |
| Diametru | 7.6 cm |
| Colectie | Mocha |