Create special pentru iubitorii de cafea sau ceai, cana din sticla borosilicata rezistenta la caldura pastreaza bautura o perioada mai lunga de timp, la o temperatura placuta, peretele dublu asigurand si confort termic cand este tinut in mana. Sunt ideale pentru cafea, lapte si ceai sau alte bauturi fierbinti.
Canile sunt ideale pentru cafea, lapte, ceai sau alte bauturi fierbinti. Canile sunt accesorizate cu farfurioare din sticla.
Culoare: Transparent
Material: Sticla
Brand: Quasar & Co.
Capacitate: 250 ml
Greutate: 1.1 Kg
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticla termorezistenta |
| Stil | Simplu |
| Inaltime_cm | 9.5 cm |
| Diametru | 8.5 cm |
| Tip produs | Cana, Ceasca, Set |
| Volum_ml | 250 ml |
| Continut pachet | 4 x Cana cu pereti dubli din sticla termorezistenta, 4 x Farfurioare sticla, Set de căni/Canițe asortate/Căni cu design modern/Set de căni de lux/Căni termosensibile/Set de căni de cafea și farfurii/Căni din sticlă/Căni cu suport/Cani cu pereti dubli/Căni cu model, cesti cu pereti dubli; cani cappucino; pahare termorezistente; cani cafea; cești de cafea; cana de voiaj; cana de sticla termorezistenta |
| Functii | Cani pentru ceai si cafea sau orice alta bautura, Mentine temteratura constanta mai mult timp |
| Sarbatoare | Craciun, Paste, Universala |
| Numar bucati/set | 4 |
| Colectie | Latte |