- Set patru cani Quasar & Co., din ceramica cu baza din lemn de pluta si capac to go.
- O cana pentru dimineti usoare si insorite.
- Este un accesoriu pentru bucatarie foarte delicat si elegant.
- Ideala pentru momentele cand ziua incepe mai greu.
- Curatarea se face manual sau automatic.
O cana pentru dimineti usoare si insorite sau pentru cele in care ziua incepe mai greu. Canile sunt confectionate din ceramica cu baza din lemn de pluta si capac "to go" din plastic cu garnitura cauciucata. Doar umpleti-le cu o bautura calda si iti vei intra in ritm! Serveste laptele, cafeaua sau ceaiul din cana ta preferata, eleganta, din ceramica.
Culoare: Alb alpin
Material: Ceramica/Pluta
Brand: Quasar & Co
Dimensiuni: 9 x 12 cm (ɸ x h)
Greutate: 1.8 Kg
| Material | Ceramica |
| Inaltime_cm | 12 cm |
| Diametru | 9 cm |
| Tip produs | Set |
| Volum_ml | 400 ml |
| Continut pachet | 4 x Cana ceramica, Set de căni/Canițe asortate/Căni cu design modern/Set de căni de lux/Căni termosensibile/Set de căni de cafea și farfurii/Căni din sticlă/Căni cu suport/Cani cu pereti dubli/Căni cu model, cesti cafea / cani de ceai deosebite / canite de cafea / cani latte / set cani cafea / cana termica cafea / cana cafea to go / pahar cafea reutilizabil / cesti cappuccino / set cesti cafea, porțelan; cani cafea; cani cappucino; cana de voiaj; cana 400ml;cești de cafea |
| Colectie | Quasar & Co. |
| Functii | Baza antialunecare, Capac "To go", Capac etans, Cupa termo, Suport antizgariere |
| Sarbatoare | Universala |
| Numar bucati/set | 4 |
| Culoare | Alb alpin |