Perfecte pentru calatorii cu avionul, setul de 3 trolere cu dimensiunile de 55 x 36 x 20 cm, 66.5x45x28-33 cm si 76.5x51x32-37 cm dispune de 4 roti duble cu rotatie de 360° pentru manevrabilitate usoara. Fabricate din ABS rezistent, au manere telescopice, cifru si fermoar antifurt pentru siguranta.
Alegeti Quasar & Co.® pentru o calatorie fara griji!
Iata de ce ar trebui achizitionat:
Setul de valize model SMART este proiectat pentru un sejur de 10-14 zile.
Siguranta clientului este esentiala pentru noi.
Trolerele Quasar & Co. sunt echipate cu fermoare antifurt, care presupun doua randuri de dinti si care ofera protectie suplimentara impotriva deschiderii neautorizate cu obiecte ascutite sau forta bruta. Incuietorile cu cifru aduc un plus de sigurata calatoriei tale. Captuseala interioara buretata absoarbe impactul in timpul transportului, reducand semnificativ riscul de deteriorare a continutului.
Trolerele Quasar & Co.® au beneficiat de o serie de imbunatatiri care le sporesc performanta si confortul.
Acestea sunt acum echipate cu o incuietoare noua, care ofera un nivel suplimentar de securitate.
Rotile au fost actualizate facilitand deplasarea pe diverse suprafete fara efort si zgomot.
Manerele extensibile au fost proiectate mai lungi decat alte modele din piata, fiind comode in utilizare.
Fermoarele clasice au fost inlocuite cu un model antifurt, dotat cu dinti dubli, pentru a oferi confort si siguranta sporita.
Nu lasa ocazia sa treaca pe langa tine! Cumpara acum setul de 3 trolere Quasar & Co.® si transforma-ti calatoriile intr-o experienta placuta si lipsita de stres!
Caracteristici:
Manere telescopice lungi
Captuseala buretata
Fermoar antifurt
Incuietoare cu cifru
Dimensiuni: 55 x 36 x 20 cm, 66.5x45x28-33 cm si 76.5x51x32-37
Material: ABS
Culoare: Albastru petrol
Greutate: 2.85 kg / 3.55 Kg / 4.45 Kg
Capacitate: 35L / 60L / 100L
Roti duble - rotire 360°
| Culoare | Albastru petrol |
| Material | ABS |
| Inaltime_cm | 55 cm, 66.5 cm, 76.5 cm |
| Capacitate_litri | 100 l, 60 l, 35 L |
| Numar roti | 4 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Numar compartimente | 2 |
| Captuseala | 100% poliester |
| Exterior | 100% ABS |
| Pentru | Baieti, Barbati, Femei, Fete |
| Tip incuietoare | Cifru |
| Adancime_cm | 20 cm, 28 cm, 32 cm |
| Sport | Voiaj |
| Tip compartimente | 1 x Compartiment cu elastic, 1 x Compartiment cu fermoar in interior |
| Detalii | 1 Compartiment cu fermoar, 4 roti spinner cu rotatie 360', Aplicatie frontala cu logo, Carcasa dura, Curele elastice pentru fixarea hainelor, Greutate redusa, Inchidere cu cifru, Roti duble, Roti silentioase, Set trolere/Set trolere complete/Pachet de trolere/Set trolere de călătorie/Trolere asortate/Set de bagaje/Trolere în diferite dimensiuni/Set trolere cu design elegant, Troler copii / Troler mic / Troler cabina / Trolere / Valiza / Geamantan / Trolerul perfect / Troler mare / Troler mediu / Trolere copii / Geamantane / Geamantan piele / Valize / Troler cabina, Valiza / Geamantan / Bagaj de mana |
| Functii | Bretele pentru fixarea bagajului, Curatare usoara, Maner telescopic, Manevrare usoara, Orientare ajustabila, Rezistent la apa, impermeabil, Rezistent la uzura, Rezistent la zgarieturi, Roti multidirectionale |
| Culoare de baza | Albastru |
| Latime_cm | 36 cm, 45 cm, 51 cm |